Typ: HA 1 połowa: Boston Celtics -7.5 pkt

Kurs: 1.91

Partner: Betfan

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. Na czwartkową noc mam analizę meczu z koszykówki, z NBA. O godzinie 01.00 rozpocznie się mecz pomiędzy Orlando Magic - Boston Celtics. Mój typ na ten mecz to handi w pierwszej połowie na gości -7.5 pkt po kursie 1.91 w portalu Betfan. Sporo kontuzji widzę po stronie drużyny gospodarzy dlatego też mój typ idzie w stronę gości. Ale nie jest to jedyny argument za tym. Orlando Magic 2 ostatnie swoje mecze wygrał zaś Boston Celtics po dwóch wygranych ostatnie spotkanie przegrali u siebie z Portland Trail Blazers 119 : 129. 2 ostatnie mecze pomiędzy Orlando Magic - Boston Celtics to wygrane tych drugich (grali wtedy u siebie), trzeci od końća mecz to wygrana Boston po dogrywce, zaś 2 jeszcze wcześniejsze mecze to także wygrane ekipy Boston już w regulaminowym czasie gry. W tabeli Konferencji Wschodniej Orlando Magic znajduje się na 14 miejscu, na 65 meczy rozegranych mają 21 wygranych i 44 przegrane, zaś Boston Celtics znajduje się na 7 miejscu, na 65 meczy rozegranych mają 34 wygranych i 31 przegranych spotkań. Uważam że po tym ostatnim meczu przegranym i mając tak niezłą serię meczy wygranych z przeciwnikiem z którym w tym meczu zagra drużyna Boston Celtics powinna wypunktować przeciwników w 1 połowie meczu. Pozdrawiam.