Typ: HA 1 kwarta: Indiana Pacers +3.5 pkt

Kurs: 1.98

Partner: fortuna

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam. Pierwszy mój typ na niedzielę i spróbuję wytypować mecz z NBA i zaplanowane na godzinę 03.00 spotkanie pomiędzy następującymi drużynami: Phoenix Suns - Indiana Pacers. 15 stycznia tego roku odbył się ostatni mecz pomiędzy wybranymi drużynami z tym że Indiana Pacers byli gospodarzami. Przegrali wtedy 94 : 112. Indiana Pacers przegrywali po 1 kwarcie 4 punktami. Wcześniejsze 4 spotkania to już wygrane na zmianę raz przez jedną a innym razem przez drugą drużynę. Indiana Pacers w ostatnim meczu wygral z Golden State Warriors grającna wyjeździe 117 : 121 (110 : 110). Po pierwszej kwarcie przegrywali 7 punktami   - myślę że tym razem jednak nie najgorzej zaczną ten mecz w 1 kwarcie. A tamten wynik to duża niespodzianka. Po drugiej stronie parkietu mamy Phoenix Suns którzy w ostatnim swoim meczu wygrali na wyjeździe z Dallas Maverics 101 : 109 po 1 kwarcie przegrywając 26 : 22. Mają serię 5 meczy pod rząd wygranych co jest bardzo imponującą serią. Myślę że drużyna gości będzie miała na uwadze to że ostatnio przegrali z tym przeciwnikiem zaś przeciwnicy powinni czuć respekt przed rywalem i myślę że pierwszą kwartę Indiana Pacers nie zagra najgorzej i jak ją nawet przegra to max o 3 punkty. Czy to wystarcza na cały mecz trudno mi to powiedzieć. Wybieram pierwszą kwartę w której to nie raz słabsi grają lepiej. Myślę że w tym meczu zrobią ten dobry początek meczu. Typ w postaci handi na 1 kwarta: Phoenix Suns +3.5 pkt to w Fortunie: kurs 1.98. Dziękuję za uwagę i do następnej analizy meczowej.