Typ: HA 1 kwarta: Oklahoma City Thunder +3.5 pkt

Kurs: 1.89

Partner: Betfan

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Dobry wieczór wszystkim. Na środową noc a dokładniej jakby na to nie patrzeć to już poranek mam typ z koszykówki NBA - mecz pomiędzy Sacramento Kings - Oklahoma City Thunder. W Konferencji Zachodniej gospodarze zajmują 12 miejsce zaś goście są na 14 pozycji. Gospodarzom w ostatnich meczach dość dobrze szło i ostatni swój mecz wygrali u siebie właśnie z Oklahoma City Thunder 126 : 98, wcześniej co prawda mieli przegraną ale jeszcze wcześniej mieli 4 mecze pod rząd wygrane. Z drugiej strony mamy drużynę Oklahoma City Thunder która ostatnio wszystko przegrywa. Ostatni mecz przegrali z analizowaną drużyną (jak już wcześniej wspomniano). W sumie drużyna ta przegrywa od 7 ostatnich meczy. Dwa ostatnie mecze bezpośrednie to wygrałe omawianych gosodarzy tego pojedynku ale wcześniejsze 2 wygrali goście omawianego spotkania. Po tym ostatnim przegranym meczu myślę że tym razem w tym meczu goście dobrze zaczną pierwszą kwartę i że tą pierwszą kwartę nie przegrają o więcej jak o 3.5 pkt. Gospodarze po ostatnim meczu wygranym będą chcieli pójść za ciosem z tym że naprzeciwko siebie będą mieli drużynę podrażnioną przegraną a nawet kilkoma przegranymi pod rząd. Dlatego też liczę na Oklahoma City Thunder i na to że dobrze zaprezentują się w 1 kwarcie i że mój typ wejdzie. Kursy jak patrzę na stronę FlashScore są sporo niższw na gospodarzy tego spotkania. Ja jednak nie skupiam się na całym meczu a na tej pierwszej kwarcie. Nawet jak to nie raz bywa że dana drużyna jest słabsza od drugiej to bywa tak że słabszy zespół pierwszą kwartę wygrywa. Co jednak potem nie zawsze przekłada się na wynik całego meczu. Jestem dobrej myśli stąd myślę że typ też wejdzie. Dziękuję bardzo za uwagę i do następnej analizy meczowej.