Typ: Zwycięzca Sacramento 1 kwarta bez remisu

Kurs: 1.55

Partner: STS

sadiomane

8 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Znowu mam typ na noc z NBA, tym razem pod lupę spotkanie Kings ze Spurs. Jakoś polubiłem tą drużynę Sochana obstawiać, niestety niezbyt korzystnie dla niego. Powiem tak zaskoczył zespół z San Antonio. Zaczęli sezon od bilansu 5-2, ale tak jak sądziłem to była zasłona dymna i już wracają do swoich szeregów i skończą sezon ma ostatnim lub przedostatnim miejscu, macie moje słowo. Dziś przyjeżdżają do Sacramento, by zagrać z miejscowymi Kings, a Ci w ostrym gazie, w środę rozwalili 153-121 Nets bijąc przy tym kilka rekordów. Tak nabuzowany zespół nie ma prawa noe wygrać pierwszej kwarty, nie oszukujmy się, ale tu już w 1 części może być pogrom, potem w drugiej mogą goście wyrównać się i toczyć z nimi równy bój, ale pierwsza? Nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, że zostanie wygrana pewnie przez gospodarzy. Typuję tylko ich triumf, lecz przyznam z czystym sercem, że śmiało można pobierać -3.5 punktu po zdecydowanie lepszym kursie. Spurs wygrali tylko dwie pierwsze kwarty w tym sezonie na wyjazdach i to tylko na początku sezonu to też tylko potwierdza, że oni nie będą mieć po prostu zbyt wiele do powiedzenia, oczywiście też cały mecz Kings bez wątpienia wygrają, choć może i różnicą mniejszą niż w 1 kwarcie.