Typ: HA 1 kwarta: Connecticut Sun K +2.5 pkt

Kurs: 1.5

Partner: fortuna

manialec

30 x typer dnia, 11 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Dzień dobry. Na niedzielę mam typ z meczu pomiędzy Connecticut Sun K - Las Vegas Aces K. Czyli do analizy będzie koszykówka i rozgrywki USA: WNBA - PLAY OFFY - FINAŁ. Będzie to 4 runda. Las Vegas Aces prowadzi w serii 2-1. W pierwszym meczu Las Vegas Aces K wygrały u siebie z Connecticut Sun K 67 : 64, w kolejny meczu też u siebie Connecticut Sun K przegrały z Las Vegas Aces K 85 : 71. Trzeci mecz Connecticut Sun K zagrały u siebie i wygrały 105 : 76, prowadząc po 1 kwarcie 34 : 19. Teraz czas na mecz nr 4. Patrząc na wcześniejsze 3 mecze pomiędzy Connecticut Sun K - Las Vegas Aces K to było tak że 2 razy wygrała ekipa Las Vegas Aces K a 1 raz Connecticut Sun K. Patrząc na zakończone już rozgrywki WBNA faza zasadnicza to zakończyło się tak: Connecticut Sun K zakończyli na 2 miejscu w tabeli Konferencji Wschodniej. Na 36 meczy rozegranych miały 25 wygranych i 11 przegranych. Las Vegas Aces K zakończyli na 1 miejscu w tabeli Konferencji Zachodniej. Na 36 meczy rozegranych miały 26 wygranych i 10 przegranych. Moim zdaniem w meczu Connecticut Sun K - Las Vegas Aces K czas kolejny raz na dobrą grę i dobre punktowanie ze strony gospodyń. Przynajmnjiej w 1 kwarcie. Stąd mój typ: handicap 1 kwarta: Connecticut Sun K +2,5 pkt. Kurs na to w Fortuna to 1.50. Pozdrawiam i do następnego.