Typ: Under Ilość punktów w 1 połowie meczu under 82.5

Kurs: 1.5

ciapek

137 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry.Miłego Dnia Moi Kochani. Jedziemy z trzecim typem na dziś. Koszykówka. Włochy. 1 Liga mężczyzn .Zaczynają się play offy we Włoszech dziś Milan w pierwszej rundzie w pierwszym meczu zagra z Trento. Oczywiście faworytem tego meczu jest zespół gospodarzy który zajął 1 miejsce w rundzie zasadniczej. Jego przeciwnik Trento zajął 8 miejsce. Milan ma bardzo dobry sezon .W lidze jest głównym kandydatem do mistrzostwa ale i też w Eurolidze dobrze sobie radzi w tym sezonie. 3:2 w meczach w play off pokonali w Eurolidze Bayern Monachium w ćwierćfinale. I zagrajä w półfinale tych rozgrywek. Z tego co widzę zagrają z Barceloną ale to 28 mają pierwszy mecz. Teraz w lidze majä Trento na swojej drodze. Ja w tym meczu stawiam że w 1 połowie będzie under 82.5 punktów. Uważam że od początku Milan skoncentruje się na obronie i będzie dzięki mocnej obronie zrobić chciał sobie przewagę i kontrolować mecz. Tu raczej szaleńczego tempa nie będzie .Początek meczu może być nerwowy. Tu będzie twarda walka o każdy punkt. Tu nie ma miejsca juz na błędy każdy mecz jest bardzo ważny w kontekście dalszej gry.Z drugiej strony Milan będzie chciał jak najszybciej zakończyć rywalizację i rozegrać jak najmniej meczy bo czeka gra z Barceloną tez w Eurolidze. Trento nie ma nic do stracenia i na pewno będzie walczyć o każdy punkt w tym meczu. Ostatni mecz był underowy między tymi drużynami. Milan to drużyna która potrafi w obronie zagrać mocno i zastopować silniejsze drużyny niż Trento.Moim zdaniem do przerwy będzie max 82 punkty. Mecz będzie raczej underowy. Bedzie to typowy mecz walki .Z fartem.