Typ: Over Trento ilość punktów w pierwszej połowie over 32.5

Kurs: 1.54

ciapek

138 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry. Miłego Dnia Moi Kochani. Jedziemy z piątym typem na dziś. Zmieniamy dyscyplinę. Koszykówka. Włochy. Play off. Dziś drugi mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech pomiędzy Milanem a Trento. Stan rywalizacji 1:0 dla Milanu. Wczoraj Milan pewnie wygrał mecz. Pozwolił tylko rzucić Trento 62 punkty. Ja grałem under punktów w 1 połowie 82.5 i rzuciły oba zespoły 83 punkty. Było kilka sekund do końca 1 połowy i bylo 80 punktów rzut za 3 punkty i zostałem zalatwiony. Dziś próbujemy dalej.Dziś zagram że Trento rzuci powyżej 32.5 punktów do przerwy.Kurs na to zdarzenie wynosi we fortunie 1.54.Wczoraj do przerwy Trento rzuciło 34 punkty. Dziś trzeba 33 punkty.Liczę ze Trento zagra na tyle skutecznie ze rzuci te 33 punktu do przerwy. Linia nie jest wysoka ale Milan mocno bedzie znow bronić. Tylko 6 trojek wpadło do kosza drużynie Trento wczoraj. To mało biorąc pod uwagę ile ich wykonali. Liczę że dziś parę trojek więcej rzucą i w 1 połowie zalicza ich więcej jak wczoraj. 25 rzutów za 3 punkty oddali a trafili 6 razy i tu widzę szansę na poprawę. Typ trochę ryzykowny. Liczę że dziś trener gości znajdzie sposób na lepszą grę w ataku swojej drużyny. Trento musi szukać pozycji do rzutów na obwodzie i trafiać częściej. Pod koszem będzie ciężko. Gramy .Z fartem.