Kurs: 2.39

Partner: Betclic

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Moja ostatnia propozycja na poniedzialek to typ z Pucharu Narodow Afryki . Oferta nie rozpieszcza jakos mocno jak przyzwyczail nas ten dzien. Mamy dwa mecze na szczeblu 1\8 finalu czyli fazy play off. Wczoraj Burkina Faso potrzebowala karnych by pokonac Gabon. W poniedzialek mamy pewniak w teorii w Kamerun vs Komory oraz starcie duzo trudniejsze w wytypowaniu z godziny 17:00 na Kouekong Stadium w Bafoussam pomiedzy Gwinea a Gambia , tutaj mimo w cyferkach lepszej gry tych ostatnich ja uwazam ze powinni przegrac , bo mieli sporo szczescia prezentujac mimimalizm awansowali. Na starcie pokonali 1-0 Mauretanie po szybkim golu bedac slabsza strona meczu , w 2 kolejce zaskoczyli remisujac 1-1 z Mali gdzie gole padaly pod koniec meczu , a ten na wage remisu rzutem na tasme w 90' z przekroju meczu to byl ich jedyny celny strzal a byli duzo duzo slabsi. Na koniec pokonali Tunezje 1-0 ktora grala w slabszym skladzie przez zawodnikow ktorzy mieli COVID 19 i wypadli ze skladu do tego Tunezja zmarnowala karnego w doliczonym czasie 1polowy a minute pozniej zlapala czerwien. W drugiej polowie byli w stanie jednym zawodnikiem mniej byc nieco lepsi i stracila gola w 93 minucie doliczonego czasu gry mega pechowo. Gwinea z kolei pokonala 1-0 slabe Malawi , zremisowala 0-0 z Senegalem szczesliwie oraz przegrala 1-2 z Zimbabwe chociaz w 2 polowie mocno przycisneli slabszego rywala mimo to mieli farta na koniec bo wyszli z 2 pozycji. Z Gambia w h2h nie grali nigdy. Ja czuje ze wykorzystaja szanse od losu i wygraja z nimi w 90 minutach gram zaklad na ich wygrana w opcji z under 3.5 po kursie 2.39 w Betclic. Tutaj jako remis wydaje mi sie malo prawdopodobny.