Kurs: 1.8

Partner: TotalBet

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Jesli chodzi o poniedzialek przygotowalem trzy propozycje. Dwie sa zarezerwowane dla pilki noznej. Ostatni typ pochodzi z Copa America bardzo prestizowych rozgrywek na kontynencie Ameryka Poludniowa. Wczoraj na inaguracje Brazylia pokonala 3:0 pewnie Wenezuele ktora byla tlem i underdogiem w tej rywalizacji. W nocy o godzinie 02:00 w drugim spotkanu Kolumbia pokonala 1:0 Ekwador uzyskana sprzed przerwy. Dzisiaj o godzinie 23:00 w Rio de Janeiro na Estadio Olimpico Nilton Santos Argentyna podejmie Chile z ekipa z ktora grala ostatnio w ramach eliminacji do Mistrzostw Swiata. W tamtym spotkaniu padl remis 1-1 mimo duzej przewagi miejscowych. Poza tym w tych eliminacjach Argentyna zajmuje 2 miejsce po 3W 3R 9:5, Chile w tym ukladzie jest na 7 pozycji z dorobkiem 1-2-3 9:14. Argentyna dzielila sie punktami z Paragwajem 1-1 , 2-2w z Kolumbia gdzie stracila prowadzenie 2-0 sprzed przerwy pokonujac 2-1w Boliwie , 2-0w Peru i 1-0d Ekwador. Chile wygralo 2-0d z Peru , remisowalo z Kolumbia, Boliwia przy porazce 0-5w Brazylia , 1-2 Wenezuela oraz w\w remisie z Argentyna. Uwazam ze ten mecz bedzie miec zupelne oblicze i Messi poprowadzi swoj zespol do wygranej. W grupie A mamy Paragwaj , Boliwie i Urugwaj oprocz tej dwojki i oczekiwania sa wielkie takze Messi bardzo chcialbym odnotowac wplyw na wystep reprezentacji ktora juz porzucil dwukrotnie. Czuje ze Argentyna to wygra 2-1 DW ale gram na czysty win.