Typ: 1.gol 1 drużyna w 28min+

Kurs: 2.06

Aston

5 x typer dnia, 2 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Moja propozycja na mecz Leeds United vs Liverpool FC to gospodarze zdobędą bramkę w przedziale 28+ minut. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.06 na Forunie. Myśle, że gospodarze są w stanie strzelić co najmniej 1 bramkę w meczu, już nie raz pokazywali w tym sezonie, że potrafią strzelać bramki najlepszym. Myślę, że ten mecz będzie ofensywny, ale dopiero pod koniec 1 połowy gospodarze będą w stanie strzelić bramkę. Goście moim zdaniem wygrają ten mecz, muszą się spiąć, aby walczyć w LM w następnym sezonie. Gospodarze w tym sezonie grają naprawdę dobrze i nie lada wyzwanie będzie dziś dla gości, a na dodatek grają na wyjedzie. Myślę, że Leeds gra dość podobnie jak Liverpool i stylem sobie odpowiada do sporej ilości bramek, co już m.in w ostatnim meczu bezpośrednim pokazali, gdzie padł wynik 4:3 dla Liverpoolu, bo bardzo ekscytującym spotkanie. Jeśli goście nawet strzelą bramkę to mysle, że Leeds się nie poddadzą w tym meczu i będą napierać tak dużo aż coś strzeka. Myślę, że raczej w początkowej fazie meczu obie drużyny skupia się na defensywie dlatego bramek spodziewam się dopiero po 2 kwadransach. W ostatnich 3 meczach Ledds strzelali bramki, a goście w obronie w tym sezonie mają spore braki kadrowe.