Aston Villa - Everton

Data wydarzenia: 13.05.2021 - 19:00

Kategoria: piłka nożna

Typ: Rzuty rożne drużyny - Aston Villa Poniżej 7.5 (90 minut) ORAZ Suma rzutów rożnych - Poniżej 14.5 (90 minut) ORAZ Suma goli - Poniżej 4.5 (90 minut) Tak

Kurs: 1.5

xNikox

15 x typer dnia, 11 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Witam wszsytkich bardzo serdecznie w moim kolejnym typie na dzien dzisiejszy na stronie twoj typ. Podałem juz 1 typ z piłki oraz 1 z siatkówki i kolejny jaki podam to mecz z Angielsiej ekstraklasy czyli mecz z Premier League pomiedzy Aston Villa a Evertonem a zmierza sie oni dzisiaj o 19:00. Aston Villa juz o nic nie walczy sa sobie na 11 miejscu i juz nie maja szans na zadne puchary za to Everton ma jeszcze szanse na puchary tak naprawde wiec napewno beda bardzo walczyc. Ostatnio dobry mecz wygrany z West Hamem. Lecz nie spodziwam sie w tym meczu duzo bramek poniewaz Aston pewnie bedzie sie bronic a spodziwam sie ataków ze strony Everton bo napewno beda chcieli wygrac ten mecz bardzo. Stawiam rowniez na rzuty rozne i ich licze ponizej 14.5 jest to bardzo duza linia a oni bardzo rzadko ją prezkraczaja a do tego dodaje ze Aston Villa bedzie miało ponizej 7.5 roznych przeanalizowałem to i nie robia oni bardzo duzo robów a zwazywszy na to ze bedzie to mecz pod dyktando Evertonu moim zdaniem to nie zrobią az 8 roznych bo nie beda az tak czesto pod ich bramka. Mam nadzieje ze sie uda. Dzieki za przeczytanie analizy. Pozdrawiam.