Crystal Palace - Chelsea

Data wydarzenia: 12.02.2024 - 21:00

Kategoria: piłka nożna

Typ: Podwójna szansa - Chelsea Lub Remis Rzuty rożne (suma) - Poniżej 13.5 Suma goli - Poniżej 4.5 betarchitekt

Kurs: 1.57

Partner: ForBet

konradokielce

478 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Moja ostatnia propozycja na poniedzialek to bylo szperanie w zakladach w Premier League tam mamy jeden mecz z godziny 21:00 w ten dzien derbowy Londynu gdzie na Selhurst Park miejscowe Crystal Palace zagra z Chelsea , goscie to jedna wielka niewiadoma ale ja postanowilem skleic zaklad wykorzystujac betarchitekt w Forbet mianowicie Podwójna szansa - Chelsea Lub Remis (90 minut) Rzuty rożne (suma) - Poniżej 13.5 (90 minut) Suma goli - Poniżej 4.5 (90 minut) po kursie 1.57. Zaraz po krotce opowiem dlaczego akurat taki bet , najpierw mysle ze w tym meczu sa dwa warianty remis ktory najbardziej za mna przemawia albo wygrana gosci , po tym jak Chelsea przegrala dwa pod rzad 1-4w Liverpool oraz 2-4d Wolves mysle ze zagra ostrozniej , pozniej byla wygrana 3-1w z Aston Villa w Pucharze. Crystal Palace z kolei gra naprzemiennie 3 porazki na wyjazdach i 2 wygrane u siebie 3-1 z Brentford oraz 3-2 z Shieffield Utd. Nie sadze bysmy znowu zobaczyli az 5 bramek stad druga czesc typu i az 14 rzutow roznych , chociaz w PL pada ich duzo to dodam ze Orły maja srednia na poziomie 9.48 druga najnizsza z ligi sami wykon na poziomie 4.57 , Chelsea 10.17 wykon 5.13 to wynik powinien zmiescic sie w tej granicy jesli tylko Chelsea nieskompromituje sie w co nie wierze 3 z rzedu w lidze.