Typ: Over over 1 ht

Kurs: 1.82

Partner: lvbet

grezki93

Dziś moim pierwszym typem, który postawię to mecz Premier League pomiędzy Crystal Palace - Leeds . Mecz zacznie się o godzinie 21:00 czasu polskiego. Typ jaki dziś stawiam w tym meczu to over 1 gola w 1 połowie. Pojedynek dwóch zespołów, które walczą o rożne cele w tym sezonie. Gospodarze Crystal Palace zagrają na pewno dziś o trzy pkt które przybliża ich do spokojnej lokaty o utrzymanie z kolei Leeds zajmuje obecnie miejsce w dolnej części tabeli i na pewno dla nich liczyć się będą każde pkt do walki o utrzymanie.Na obecną chwile Crystal zanotowało 37 pkt na 32 mecze a bilans bramkowy wynosi 43 strzelone do 41 straconych. Goście znajdują się na 16 pozycji z dorobkiem 33 pkt bilans bramkowy wynosi 38 strzelone i 68 stracone. Według H2H drużyna gospodarzy lubi grać ofensywnie i strzela dużo bramek oraz dużo bramek traci. Drużyna gości na pewno dziś będzie chciało pokazać pazur i wygrać mecz. Crystal u siebie ostatnio na 5 meczy wygrali 2 a 3 zremisowali. Dlatego uważam, że typ który podaje powinien zostać pokryty w pierwszej połowie.Jeśli goście myślą o utrzymaniu w lidze to będą musieli dziś zaatakować gospodarzy z racji zbierania pkt do premiowanego miejsca a nazwiska jakie posiadają w ataku są w stanie zapewnić im dużo bramek. Oba zespoły posiadają słabą obronę. Liczę, że dziś ten typ siądzie jak w masło. Pozdrawiam