Typ: Over 1 połowa ilość goli over 1,5 gola

Kurs: 1.7

ciapek

143 x typer dnia, 34 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry.Czas na drugi typ niedzielny.Dziś Liverpool podejmie u siebie zespół Tottenham.Bardzo ciekawy mecz sie zapowiada .Liverpool i Tottenham to czołowe ekipy Premier League.Liverpool zajmuje w tabeli trzeci miejce z dorobkiem 75 punktów.Składa sie na to 22 wygrane 9 remisów oraz 4 mecze przegrali.Liverpool miał jeszcze dwie kolejki wstecz szanse nawet na mistrza ale przegrali z Evertonem i remis z West Ham .Potracili punkty i na mistrzostwo szans nie mają.To trzecie miejsce Liverpool utrzyma a to daje prawo gry w Lidze Mistrzów.Tottenham natomiast zajmuje w tabeli piąte miejsce z dorobkiem 60 punktów.Składa sie na to 18 wygranych 6 remisów oraz 10 meczy przegrali.Tutaj 7 oczek traca do czwartego miejsce pilkarze Tottenhamu.Gdyby dziś im sie udalo wygrac do zmniejszą strate do Aston Villa na 4 punkty.Ważny mecz dla Tottenhamu bo tutaj tez muszą uwazać bo za plecami mają Newcastle.Zapowiada sie raczej overowy mecz.Obie druzyny grają ofensywny futbol.W ostatnim meczu było 2-1 dla Tottenhamu.Ja tu zagram typ na ilosc goli w pierwszej polowie over 1,5 gola .Kurs 1,70 fortuna.Licze że tu juz do przerwy zobaczymy te 2 gole .W ostatnim meczu wpadlo 2 gole juz do przerwy i tu licze że bedzie podobnie.Tutaj obie ekipy moim zdaniem w tym meczu postawią na atak i tu kilka goli bedzie.Z fartem.