Data wydarzenia: 04.12.2021 - 16:30

Typ: Over over 1,5 ht

Kurs: 2.15

grezki93

Dziś o 16:30 spotkanie zespołów z Premier League Watford - Manchester City. Mecz pewnie będzie bez większych emocji z racji tego ze murowanym faworytem jest zespół gości. Według statystyk drużyna gości Manchester City w obecnym sezonie plasuje się na 2 miejscu z bilansem bramek 29-8, natomiast zespół gospodarzy Watford zajmuję 17 miejsce z bilansem 19-26. Typ jaki gram dziś w tym meczu to over 1,5 ht gola w 1 połowie. Jak dobrze wiemy City w składzie z Sterlingem, Mahrezem, Gabrielem Jesus, Silva potrafią w ofensywie strzelić dużo bramek. Na ostatnie 5 spotkań City w pierwszej połowie strzeliło 2 bramki w 3 spotkaniach a w kolejnych 2 strzeliło 1 bramkę. Zespół gospodarzy Watford na ostatnie 5 spotkań w 3 meczach padały minimum 2 bramki w 1 połowie. Liczę dziś na dobre widowisko z obu stron i grand goli. Watford musisz dziś atakować, aby ugrać chociaż pkt z City co pozwoli gościom na dużo ataków skrzydłami. W pojedynkach bezpośrednich między tymi zespołami padało dużo goli - 0:4 , 8:0, 6:0, 3:1. Na pewno Guardiola będzie chciał jak najszybciej strzelić szybko 2-3 bramki aby grało im się później lżej z racji tego że muszą gonić lidera Premier League Chelsea. Typ na dziś to over 1,5 ht. Pozdrawiam