Kurs: 1.76

Partner: Betfan

konradokielce

407 x typer dnia, 28 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Witam! Moja druga propozycja na wtorek to typ z głównej kategorii piłka nożna tym razem wybieram kwalifikacje do Pucharu FA w fazie ćwierćfinalowej w Anglii. Mamy Spotkania powtórzone z racji remisów na boiskach obecnych gości. Gram jedno ze starć pomiędzy ekipami słabych lig. W tym tygodniu niestety nie będziemy mogli emocjonować się czołowymi ligami bowiem czeka nas przerwa reprezentacyjna i będą grać co słabsi z niższych lig co najwyżej plus Skandynawia. O godzinie 20:45 przechodząc do kontaktów miejscowe Gainsborough Trinity podejmie Long Eaton który gra na codzien nizej no gospodarze. W pierwszym meczu padł remis 1-1 który spowodował powtórzenie tego spotkania tym razem na obiekcie który będzie premiowac ekipę z wyższej klasy . Mój typ wedruje w ich stronę , wybieram najwyższy kurs rzędu 1.76 w Betfan.Gainsborough co prawda przegrywało już w 1 połowie z tym rywalem ale na codzien gra w NPL Premier Division gdzie zajmuje 12 miejsce z dorobkiem 2-4-1 12:5 ostatnio rozbili wysoko na wyjeździe 6-0 Whitney które zamyka stawkę. Z meczów na swoim terenie bez rewelacji 2R i 1P nie spisali się za dobrze. Rywal gra w NON League Dywizja 1 tam ma bilans 2-2-1 6:5 zajmuje 8 miejsce. Patrząc na ostatnie mecze w pucharze goście pokonali 3-1w Hednesford dosyć anonimowy zespół. Gainsborough z kolei powoli rozkręca się w lidze notując sporo przeplatanych remisów wygranymi , w pucharze pokonali amatorów Loughborough 3-1 . Jak dla mnie po remisie na swoim terenie będą tutaj lepsi zdecydowanie.