Kurs: 1.6

Partner: Betfan

scorpio82

83 x typer dnia, 55 x typer tygodnia, 16 x typer miesiąca

Szukanie na siłę typu na środę skończyło się przerwaniem dobrej serii jednak na dziś znów zaproponuje mecz piłkarski ale tym razem liga na Cyprze i mecz rozgrywany w ramach 14 kolejki pomiędzy Doxa i AEK Larnaca. Rywalizować dziś będą zespoły z miejsc 11 i 4 a ja dziś stawiam na zwycięstwo gości. AEK w obecnym sezonie prezentują się bardzo dobrze i do lidera tracą tylko 3 punkty. Wysokie miejsce w tabeli to wynik bardzo dobrej dyspozycji w ostatnich meczach i seria 7 kolejnych meczy bez przegranej a 4 ostatnie mecze wygrali tracąc w nich tylko 1 bramkę. Doxa prezentują się w obecnym sezonie bardzo słabo mając tylko 4 punkty więcej niż najsłabszy w tabeli Chloraka z którymi wygrali w ostatnim meczu 2:0 ale nie bez problemów. Wspomniane zwycięstwo przerwało serię 7 kolejnych meczy w których Doxa wygrać nie potrafiła zdobywając tylko 1 punkt i tylko w 2 meczach potrafi zdobyć bramki. Doxa na własnym stadionie potęgą nie są i w 6 rozegranych meczach zdobyli tylko 3 punkty. Dziś trudno będzie ten dorobek punktowy powiększyć ponieważ z AEK na własnym stadionie w swojej historii wygrali tylko 1 raz a z 5 ostatnich pojedynków bezpośrednich przegrali aż 4 razy. Dziś stawiam na gości