Typ: Zwycięzca Arsenal wygra

Kurs: 1.92

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Moja ostatnia propozycja na Czwartek to spotkanie z Ligi Europy. Po Lidze Mistrzow pora na ostateczne rozstrzygniecia na etapie polfinalu. W pierwszym spotkaniu triumfowali gospodarze Manchester United wygrywac 6-2 nad AS Roma mozna powiedziec ze przypieczetowal awans tylko jakies apogeum moze odebrac go Czerwonym Diablom. W rewanzu prawdopodobnie Mournho poprowadzi ekipe ze stolicy ... Ja zas gram spotaknie Arsenalu ktory przegral na terenie Villlareal 1-2 ale mimo to wciaz zachowal szanse na awans. W rewanzu celuje na wygrana gospodarzy ,ktorzy maja jedyna szanse uratowac ten sezon poprzez awans do finalu i walke o koncowy triumf. W lidze ostatnio wygrali 2-0 nad Newcastle na terenie Srok. W lidze 9 pozycja Kanonierow niewielka szansa na wskoczenie do TOP6 gwarantujace udzial w pucharach powoduje ze wszystkie sily trzeba rzucic tutaj zwlaszcza ze kolejny mecz maja z WBA u siebie . W pierwszym spotkaniu na terenie Villareal przegrali troche za sprawa czerwonej kartki najpierw dwie szybkie bramki do przerwy , mozna powiedziec slaba 1 polowa bez okazji celnej . Po zmiane stron czerwien obroncy , pozniej karny Pepe i czerwien dla gospodarzy w 80 minucie. Na pewno nie tak to spotkanie wyobrazali sobie podopieczni Artety. Z pewnoscia z Villareal powinno lepiej grac sie u siebie gdzie mysle nie popelnia takich bledow. Arsenal jest cieniem wlasnego siebie ale uwazam ze LE zaskoczy i wygra ten mecz licze na takie minimum. Nie wiem czy awansuje ale wyczuwam wygrana chocby golem.