Typ: Zwycięzca 2

Kurs: 18

FanSportuPL

161 x typer dnia, 20 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Na dziś tylko jeden typ i to bardzo ryzykowny bo typuje wygraną Legii. Nie takie niespodzianki bywały w tej edycji LE bo przecież kurs na wygraną z Spartakiem był ponad 4 a na wygraną z Leicester ponad 6. Napoli straciło w tej edycji LE już 5 pkt bo zremisowało na wyjeżdzie z Leicester 2:2 po ciekawym meczu i przegrało niespodziewanie w 2 kolejce z Spartakiem 2:3 i to u siebie, Napoli strzeliło gola już w 1 minucie,ale potem M.Rui nie popisał się bo dostał czerwoną kartkę w 29 minucie za podcięcie i Spartak strzelił 3 gole a potem Napoli jeszcze gola w końcówce no i kurs na wygraną Spartaka był 13.. Napoli to lider Serie A z świetnym bilansem meczowym 8-0-0, LE to dla nich puchar drugiego sortu,oni celują w LM i byli bardzo blisko,żeby grać w tym sezonie,jednak zawalili ostatnie mecze i dlatego zajęli 5 miejsce w Serie A a do 4 miejsca brakło im 1 pkt a to przez remis w ostatniej kolejce z Veroną. Napoli dziś bez min Manolasa,Ounasa,Rui,Malcuita czy też bez niektórych zawodników bo trener zapowiedział,że da odpocząć kilku liderom przed arcyważnym meczem z Serie A z AS Romą. Legia także nie zagra w najsilniejszym składzie bo kontuzje leczy Boruc,Kapustka czy Pekhart. W Napoli także nie zagra nie zgłoszony do LE Ghoulam czy Zieliński.