Typ: Sevilla nie przegra i wykona więcej rzutów rożnych

Kurs: 2.65

Partner: ForBet

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! moja druga propozycja na Środe to typ z glownej kategorii pilka nozna. Tym razem gram finalowe starcie Ligi Europe ktore odbedzie sie ostatniego dnia maja o godzinie 21:00 na Puskas Arena w Budapeszcie , nie wiem tylko dlaczego ten final jest wczesniej anizeli Ligi Konferencji Europy ... Przechodzac do sedna w tym mecz widze dwie opcje albo padnie remis i bedziemy swiadkami dogrywki kto wie moze nawet rzutow karnych albo wygra Sevilla , jako nie wierze w magiczna moc Jose Mourinho by mogl wygrac te rozgrywki z AS Roma. Sevilla to mega renomowana ekipa ktora wygrala juz 6 krotnie ten Puchar w 2006,2007,2014,2015,2016,2017,2020 to naprawde rekord zadna ekipa nie byla w stanie tego dokonac druga w tej hierarchii Inter , Juve i Liverpool dlatego nie sadze by Roma mogla ich zatrzymac. Ja w tym meczu typuje zaklad specjalny z oferty Forbet mianowicie ze Sevilla nie przegra i wykona więcej rzutów rożnych po kursie rzedu 2.65. Wczesniej Sevilla wyeliminowala Manchester United 2-2w gdzie fartem zremisowali a w rewanzu wygrali az 3-0 , by w polfinale mierzyc sie z Juve tam dwukrotnie bylo po 1-1 i byla potrzebna dogrywka ktora wygrala ekipa gospodarzy po golu z 95 minuty. Roma grala z Leverkusen wygrala 1-0d i 0-0w remis awansowala troche szczesliwie bo Aptekarze grali lepiej ale nie umieli przekuc tych argumentow na papier. Patrzac na to ze to az final mysle ze mimo wszystko typ ma szanse powodzenia zwlaszcza ze Sevilla ostatnio miala 18 roznych z Juve .