Kurs: 1.73

Partner: Betclic

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Moja druga propozycja na Srode to typ z glownej kategorii pilka nozna , jak rzadko kiedy i nie typowo mamy spotkanie rewanzowe w Lidze Konferencji Europy gdzie na Jan Breydel Stadion w Bruggi miejscowy Club Brugge podejmie Fiorentine , w pierwszym meczu belgijska ekipa naprawde powalczyla przegrala po dobrej walce 2-3 i rewanzu jej notowania z pewnoscia nie stoja nisko. Na plus forma zespolu ktory w Jupiler League nie powiedzial ostatecznego slowa , obecnie zajmuje 1 miejsce i sa na dobrej drodze do ponownego zdobycia Mistrza maja 2 oczka przewagi nad Anderlechtem i 3pkt na ST. Gilloise. W pierwszym meczu tak naprawde najwiecej dzialo sie 1 polowie w ktorej padly 3 gole w niej gospodarze mieli rowniez przewage. W drugiej przewaga wloskiej ekipy byla jeszcze zdecydowanie wieksza do tego przyczynila sie czerwona kartka ktora zlapali goscie w 61 minucie dla zawodnika ktory w glupi sposob oslabil swoj zespol w 3 minuty otrzymujac dwie zolte co skutkuje wiadomo czym i musial zejsc z boiska. Teraz mysle ze przy rownych szansach bo nie wierze by drugi raz Club Brugge dal sie tak zalatwic by grac zawodnikiem mniej powinien tutaj strzelic cos na wlasnym obiekcie na bramki po obu stronachm mamy kurs 1.73 w Betclic.