Typ: Zwycięzca Dinamo Tbilisi

Kurs: 1.53

Partner: ForBet

oldboy

Dzisiaj odbędą się wszystkie pozostałe mecze rewanżowe w Lidze Konferencji Europy. O 18.00 w Tbilisi miejscowe Dinamo podejmie maltańskie Hamrun Spartans. W pierwszym meczu maltańska drużyna wygrała na własnym stadionie 2:1, strzelając dwie bramki w ostatnich dziesięciu minutach spotkania. Był to wyrównany mecz, bez wyraźnej przewagi żadnej ze stron. Obie drużyny są mistrzami swoich krajów, które przegrały swoje dwumecze w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Gruzini okazali się gorsi od FC Astana, natomiast Hamrun Spartans uległo dość wyraźnie Maccabi Hajfa. Sezon ligowy na Malcie staruje dopiero w połowie września, dlatego goście nie są w rytmie meczowym. Ponadto należy zaznaczyć, że maltański futbol jest bardzo nisko w hierarchii europejskiej dlatego trudno się dziwić, że dzisiaj Dinamo jest faworytem. Gruzini są w rytmie meczowym ponieważ oprócz trzech meczów w europejskich pucharach rozegrali także trzy mecze w krajowych rozgrywkach. Zdobyli Superpuchar Gruzji pokonując po rzutach karnych Dinamo Batumi, a także awansowali do kolejnej rundy Pucharu Gruzji pokonując Lokomotiv Tbilisi. Rozgrywki ligowe zaczynają w ten weekend. Uważam, że Dinamo to lepsza drużyna od swoich dzisiejszych rywali. Muszą odrabiać stratę jednej bramki więc powinni od początku narzucić swoje warunki gry. Mają kilku ciekawych zawodników w kadrze, którzy wg mnie powinni zrobić róźnicę. Typuję zwycięstwo Dinamo Tbilisi w tym meczu.