Typ: Zwycięzca F91 Dudelange

Kurs: 1.57

Partner: ForBet

oldboy

W drugiej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy mamy pojedynek pomiędzy luksemburskim F91 Dudelange, a maltańską Gzira United. W pierwszym spotkaniu rozegranym na Malcie górą byli gospodarze 2:0. Dudelange to dobrze znana w Polsce drużyna, która swego czasu wyeliminowała Legię z europejskich pucharów, a poprzednim sezonie Lech Poznań miał z nimi trudną przeprawę. Dzisiaj muszą odrabiać straty z pierwszego spotkania, które ułożyło się dla nich pechowo. Początek drugiej połowy tego meczu to stracona bramka oraz druga żółta kartka dla jednego z graczy. Mimo osłabienia luksemburczycy mieli przewagę i atakowali. Na dziesięć minut przed końcem stracili drugą bramkę i w związku z tym mają trudną sytuację przed rewanżem. Nie ma co pisać o poszczególnych zawodnikach bo te nazwiska niewiele mówią, natomiast uważam, że Dudelange jest dobrze zorganizowaną ekipą. Futbol w Luksemburgu rozwinął się w ostatnim czasie, tamtejsze kluby nie są już takimi chłopcami do bicia jak kilka lat temu. W dzisiejszym meczu przewaga Dudelange powinna być jeszcze bardziej widoczna niż w pierwszym meczu. Zobaczymy jak będzie ze skutecznością pod bramką rywala. Ja uważam, że gospodarze poradzą sobie dzisiaj z przeciwnikiem i wygrają ten mecz. Nie pokuszę się o ryzykowny typ czyli awans Dudelange, ale pozostanę przy typie na zwycięstwo gospodarzy w tym meczu.