Kurs: 2.17

Partner: Betfan

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Po krótkiej przerwie która była myślę potrzebna aby nie grać na siłę kiedy nie idzie , dzisiaj powracam i gram starcie z godziny 21:00 w Lidze Mistrzów kobiet. Mamy ostatni dzień przerwy przed 1/4 finału Mistrzostw Swiata Katar 2022. Z dostępnej listy spotkań w kobiecym wydaniu gram mecz na NV Arena gdzie Sankt Polten podejmie Slavię Pragę . Obie ekipy grają w grupie B. Jak na razie na polmetku rywalizacji w tej grupie czyli po 3 kolejkach faworytem do awansu Wolfsburg który podobnie jak i As Roma zgromadziły 7pkt. Trzecie miejsce zajmie austriacki zespół Sankt Polten który ma 3 oczka i ostatnią szansę do włączenia się do walki i odrobienia strat. Czeska ekipa jak na razie 0pkt 0 bramek na koncie strzelonych i 4 stracone. W przypadku gospodarzy wygląda to tak 1-0-2 4:8. Jak na razie 0-4w Wolfsburg gdzie niestnieli na boisku , potem 3-4 z As Roma na swoim terenie gdzie przecież było prowadzebke 2-0 ale nie utrzymane i 1-0w że Slavia Praga z którą mieli przewagę w drugiej połowie znaczną. Ekipa z Czech oprócz w/w spotkań przegrała 0-1w z As Roma i 0-2d Wolfsburg . Poza tym z Polten przegrały dwa poprzednie mecze dlatego teraz myślę nie mając szans na awans kiedy jest do zdobycia maks 9pkt myślę że odpuszcza rywalkom i wygrają gospodynie.