Kurs: 2.4

Partner: fortuna

FanSportuPL

141 x typer dnia, 17 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Kurs na Dudelange dość wysoki a to drużyna,która wygrała pierwszy mecz w Armenii 1:0. Dudelange to podobnej jakości drużyna a dziś zagra u siebie i wg mnie jest w stanie wygrać to spotkanie bo Pjunik na wyjazdach nie jest tak mocny. Pjunik to mistrz Armenii ligi sklasyfikowanej aktualnie w rankingu UEFA na 40 miejscu a liga Luksemburgu aktualnie na 38 miejscu. Zarówno w Armenii jak i w Luksemburgu nie wystartowały jeszcze rozgrywki ligowe tak więc obie drużyny miały sporo czasu na przygotowanie się do tego spotkania. Obie drużyny zagrały w tym sezonie już 3 mecze o stawkę i wszystkie w el LM. Dudelange jak narazie bez straty punktów a grało jak wiemy 2x z Tirana czyli z mistrzem Albanii oraz raz z Pjunikiem Erevan. Pjunik grał w 1 rundzie z CRF Cluj no i to była sensacja,że awansował dalej bo Cluj dominowało w tych meczach i brakowało im szczęscia a w drugim meczu CRF prowadziło do 89 minuty spotkania a potem Pjunik strzelił gola i CRF strzeliło gola w dogrywce i do 119 minuty prowadziło 2:1 by potem stracić gola i przegrać w karnych. Dudelange ma doświadczenie w pucharach wg mnie większe niż Pjunik i dziś nie będzie w mojej ocenie niespodzianki. Wiemy jak ważne punkty są do rankingu Dudelange napewno nie odpuści tego meczu bo ma małą zaliczkę z 1 meczu bo tylko 1:0.