Typ: Zwycięzca Liverpool

Kurs: 2.05

Partner: STS

Minio

Witam i gorąco zapraszam na mój 2 typ dziś, oczywiście Liga Mistrzów i spotkanie pomiędzy Liverpool - Real Madryt. Liverpool w Madrycie przegrywał do przerwy 0:2. W drugiej połowie gola kontaktowego strzelił Mohamed Salah, ale później trzecie trafienie zaliczył Real Madryt. Bohaterem Królewskich był Vinicius Junior, który zdobył dwie bramki. Powolny powrót do normalności, czy chwilowa zwyżka formy? Takie pytanie zadaje sobie pewnie wielu kibiców Liverpoolu, który wygrał trzy mecze z rzędu w Premier League. Gospodarze okazali się lepsi od: Wolverhampton (1:0). Arsenalu (3:0) oraz ostatnio Aston Villi (2:1). Juergen Klopp nie będzie miał do dyspozycji minimum sześciu zawodników. Wciąż kontuzjowani są: Joe Gomez, Caoimhin Kelleher, Jordan Henderson, Virgil van Dijk, Divock Origi, a także Joel Matip. Drobne problemy zdrowotne ma również Curtis Jones. W Madrycie lista nieobecnych powiększyła się o Lucasa Vazqueza, który doznał urazu kolana w El Clasico i najprawdopodobniej nie zagra do końca sezonu. Fede Valverde opuścił boisko podczas Klasyku z bólem stopy, więc jego udział w meczu na Anfield jest zagrożony. W kadrze na rewanż w Lidze Mistrzów nie znalazł się powoli wracający do zdrowia Eden Hazard. Urazy leczą Dani Carvajal i Sergio Ramos. Z kolei Raphael Varane zmaga się z koronawirusem. Do tego Real ma za sobą ciężkie starcie z Barceloną, tak więc dziś może awansują, ale nie powinni wygrąć, stawiam na zwycięstwo gospodarzy.