Typ: Islandia lub remis

Kurs: 2.2

sadiomane

6 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Kolejny mecz Ligi Narodów i kolejny moim zdaniem kurs na gospodarzy co najmniej śmieszy. Ponad 5 kurs mamy na Islandię przeciwko Duńczykom i to jeszcze w Reykjaviku. To jest po prostu hit. Rozumiem, że w 21 wieku Islandia grała 7 razy z Danią nie wszystkie te mecze przegrała, ale dobrze wszyscy wiemy, że ta kadra na prawdę gra świetnie w piłkę od 2015 roku i po tamtym czasie grali oni ze sobą tylko raz w Danii i miejscowi wygrali 2:1 po trudnym meczu. Teraz mecz jest na Islandii, a tu jest piekielnie trudno wygrać, wiedzą o tym choćby Francuzi czy Anglicy. Tym drugim udało się po karnym w 91 minucie w pierwszej kolejce tych rozgrywek, ale pomógł im też przestrzelony karny przez Islandczyków dwie minuty później. Potem w Belgii nie mieli szans Wikingowie przegrywając 5:1. Dania natomiast zremisowała z Anglią 0:0 i przegrała z Belgią 2:0, ale po prostu częściej utrzymywali się przy piłce i mieli więcej okazji przeciwko tym drużynom niż Islandczycy nie stąd te kursy na dziś. Dla mnie niestety to głupota, bo taki Islandia ma styl, gra z kontry, tworzy mało okazji ale są dość skutecznie, dlatego też 1x dziś uważam za bardzo pewny typ. Życzę powodzenia.