Kurs: 2.15

Partner: Betclic

Zbyszek1965

82 x typer dnia, 16 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Liga Narodów A, Grupa 3. Anglia starała się stworzyć szanse na zdobycie bramki na wyjeździe w meczu przeciwko Włochom w piątek i choć Włosi nie byli specjalnie lepsi, wykorzystali jedną z okazji, jaką otrzymali i Anglicy przegrali 0:1. Wcześniej przegrali 0-4 u siebie z Węgrami, a wyjazdowy mecz z Węgrami w czerwcu również przegrali 0:1. 1-1 na wyjeździe z dzisiejszym przeciwnikiem Niemcami i 0:0 u siebie z Włochami, a zatem zdobyli tylko dwa punkty i strzelili jednego gola w pięciu meczach w Lidze Narodów i już spadli do ligi B. Eliminacje do Mistrzostw Świata zakończyli w listopadzie zeszłego roku, kiedy pokonali San Marino 10-0 na wyjeździe, a tym samym osiągnęli 8-2-0 i 39-3 w dziesięciu meczach eliminacyjnych do Mistrzostw Świata. Wyraźne zwycięstwo grupowe przed Polską. Niemcy zagrali bardzo słabą pierwszą połowę u siebie z Węgrami w piątek i zasłużenie ją przegrali 0:1. Trochę lepiej po przerwie, ale skończyło się przegraną 0-1. Niemcy odnieśli wielką wygraną 5-2 u siebie z mistrzami Europy Włochami w poprzednim meczu, w którym grali w czerwcu, podczas gdy w pozostałych trzech meczach Ligi Narodów było 1-1, na wyjeździe z Włochami i na wyjeździe z Węgrami. a także w meczu u siebie z dzisiejszym przeciwnikiem Anglią. Mieli łatwo w ostatnich dwóch meczach eliminacji do Mistrzostw Świata w listopadzie ubiegłego roku, kiedy wygrali 4:1 na wyjeździe z Armenią i 9-0 u siebie z Liechtensteinem, co oznaczało, że mieli 9-0-1 i 36-4 różnica bramek w grupie, a zwycięstwo w grupie zapewnili sporą przewaga. Hans-Dieter Flick przejął stanowisko menedżera reprezentacji Niemiec po Joachim Low po Mistrzostwach Europy, co dało niewielki progres wyników. 14 meczów 9-4-1 i 42-9 w różnicy bramek, a Niemcy są na 11 miejscu na FIFA - ranking. Żadna z drużyn nie ma o co grać w kontekście Ligi Narodów, a to oznacza eksperymenty. Jak dla mnie remis do przerwy bardzo prawdopodobny.