Kurs: 1.7

Partner: fortuna

jarecczak

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

W zasadzie mecz 3 kolejki greckiej Super Ligi, ale dla dzisiaj rywalizujących drużyn, to dopiero drugie starcie w rozgrywkach. Trzecie drużyna grupy spadkowej ubiegłego sezonu podejmuje mistrza Grecji. Zakład jest wysoki, jak na takie starcie, ale pewnie w grę wchodzi możliwe zmęczenie Olympiakosu starciem pucharowym o prawo gry w grupie Ligi Europy. Był to naprawdę ciężki mecz i awans wywalczony po karnych w starciu z cypryjskim Apollonem. W tym spotkaniu, nie dość, że Olympiakos stracił w 90 minucie gola na 1-1, przedłużając sobie mecz o dogrywkę, to od 100 minuty grał w 10. Czy mogą być zmęczeni na tyle, że nie wywiozą kompletu punktów z greckiego Tripolisu? Moim zdaniem nie. Na przykład wczoraj Raków miał z powodu zmęczenia nie dać rady Śląskowi, a wygrał spokojnie 4-1. Gracze Olympiakosu osiągnęli pewien cel i mogą odetchnąć po klęsce, która zamknęła im drogę do Ligi Mistrzów. Trzeba przyjąć, że to 0-4 u siebie z Maccabi Hajfa było jednak wypadkiem przy pracy. W lidze w antrakcie pucharów ograli gładko 2-0 Gianninę. Ciekawy przebieg miał za to wyjazdowy mecz Asterasu z Volosem. Od prowadzenia 1-0, przez 1-3 do remisu. Cóż, moim zdaniem na Olympiakos to będzie za mało. Dzisiaj wygra i rozpocznie swój długi marsz po mistrzostwo Grecji. Mój typ 2.