Typ: Over over 2.5 bramki

Kurs: 3.1

kicek13

59 x typer dnia, 1 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Obie ekipy potrzebowały tej przerwy bo ostatnie mecze nie były dobre w ich wykonaniu. Mallorca tylko jeden punkt zdobyty w czterech ostatnich spotkaniach w tym porażka w domu min. z Elche 0:1 które po protu już wita się z zapleczem. Ekipa nadal ma dość bezpieczną przewagę nad strefą spadkową ale musi mięć się na baczności bo ciągnięcie tej serii może ich mocno kosztować bo ścisk w dolnych rejonach tabeli jest bardzo duży. Mallorca na pewno musi wrócić w domu do tej swoje agresywnej gry, gdzie grają odważniej, wyżej zdecydowanie bardzie ofensywnie może nie ma tym wielu bramek ale jest bardziej otwarta gra. Osasuna jeden punkcik w trzech ostatnich meczach ale co gorsza bez strzelonej bramki, ekipa na pewno mocno pracowała nad formą i aspektami ofensywnymi bo dla nich w przyszłym tygodniu rewanż w Pucharze Króla i na pewno tam są rzucone od kilku tygodniu wszystkie siły ale będą chcieli uniknąć nerwowości i złego nastroju i postarać się tutaj wygrać, przełamać się i podbudować się w ofensywie. W La Liga często mamy do czynienia z bardzo wysokim kursami w takich starciach i może to nie dziwić patrząc na bilans bramkowy ekipa ale często jest też tak że te bramki mimo wszystko padają a dla mnie ten aspekt że ekipy będą chciały się przełamać, są po przerwie gdzie mogli spokojnie popracować sprawi że będzie tutaj intensywnie od samego początku, a ostatnie dwie potyczki tutaj dostarczyły nam wiele bramek 2:3 oraz 2:2.