Typ: Over over 1 ht

Kurs: 1.55

Partner: lvbet

grezki93

Dziś moim kolejnym typem, który postawię to mecz ligi hiszpanskiej - Premiera Division - Real Mardyt- Osasuna . Typ jaki dziś stawiam w tym meczu to over 1 gola w 1 połowie. Pojedynek dwóch zespołów, które walczą o rózne cele dziś stawiam w tym meczu to over gola w 1 połowie gospodarze walczą o Europejskie Puchary. Na obecną chwilę gospodarze - Real zajmuję pierwsze miejsce w tabeli i zanotowali 18 pkt w 6 meczach z bilansem bramkowym 17:6, u siebie Real strzelił 6 bramek tracąc 2, natomiast goście - Osasuna zajmuje 13 miejsce w lidze z zebranym bilansem 3 pkt obecnie strzelili 1 gola oraz stracili 1.Moim zdaniem oba zespoły od początku spotkania nie będą kalkulowały i będą starać się grać ofensywnie- liczę na szybką bramkę. Patrząc po statystykach w pojedynkach między sobą padało kilka bramek z czego bramki padały w pierwszej połowie. Osasuna na ostatnie 5 spotkań w 3 meczach padło minimum 1 bramka w 4 meczach padły dwie bramki w pierwszej połowie. Wracając do zespołu gospodarzy - Real ostanie 5 spotkań w 3 spotkaniach padła minimum jedna bramka w pierwszej połowie.Jeśli Real myśli o lidze mistrzów to będzie musiało dziś zaatakować gości z racji zbierania pkt do premiowanego miejsca. Zespół gości posiada słabą obronę. Liczę, że dziś ten typ siądzie jak w masło. Pozdrawiam