Typ: Gospodarze strzelą w obu połowach: TAK

Kurs: 1.85

Partner: Betclic

fifolo

Siemano, siemano! Super dzień wczoraj, 4/4 kupony zaksięgowane! Stan ogólny odkąd zacząlem dzelić się z Wami typami to 7/8 trafionych typów, myślę, że jest to dobry wynik i jednak warto śledzić moje typy ;) Dzisiaj tak jak codziennie mam przygotowane 3-4 spotkania. Pod pierwsze moje oko leci mecz z ligi Holenderskiej Eredivisie, mecz pomiędzy Ajaxem Amsterdam a Ultrechem. Mój typ: Ajax gol w obu połowach, dlaczego? Ajax strzelił 86 goli w tym sezonie, wrażenie robi jeszcze większe to, że zrobili to w 28 meczach, co daje dokladnie conajmniej 3 bramki na mecz! Jest to świetny wynik w ich wykonaniu, grają super sezon. 45 goli strzelali do przerwy. Pikłarzy z Ajaxu nie zadawala niska wygrana, dlatego zawsze dążą do kolejnych bramek, dlatego tutaj się tego spodziewam również. W bezpośrednich spotkaniach Ajaxu z Ultrechtem zawsze jest dużo bramek, co jest kolejnym argumentem za tym, zeby myśleć nad fajnym zakladm na ten mecz. Kurs jak dla mnie jest piękny i warto z niego skorzystać. Sam go pobieram. Liczę na festiwal goli. Zapraszam do kolejnych moich typów ktore pojawią się już niedlugo! Mecz odbywa się o godzinie 18:45. Pozdrawiam serdecznie w ten piękny słoneczny dzień i zapraszam jeszcze dzisiaj na kolejne typy ode mnie. Wszystkim życzę zieloności przy tym