Typ: Over over 1 ht

Kurs: 1.9

Partner: lvbet

grezki93

Drugim moim typem będzie spotkanie na Mistrzostwach Świata.Dziś w drugiej kolejce Anglia zagra z USA.Ja w tym meczu gram na ilość goli over 1 gola w pierwszej połowie w meczu kurs 1,93.Anglia jest faworytem tego meczu i zapewne większość typerow zagra dziś na zwycięstwo Anglii.Anglia wygrała w pierwszym meczu grupowym efektownie 6:2 z Iranem.Anglicy przed Mundialem grali beznadziejnie i kibice z Anglii sceptycznie podchodzili co do szans na tym Mundialu swojej drużyny.Anglia zagrała bardzo dobre spotkanie. Uważam, że zawodnicy jak sterling, saka, belingham , kane dziś również poprowadzą do dużego zwycięstwa Anglików.Tu nie chodzi że strzelili 6 goli że przeciwnik był niżej notowany ale widać było że Anglicy bardzo dobrze grają piłka chodzi im od nogi do nogi jest zgranie jest przyspieszenie w grze że wygląda ich gra ogólnie mówiąc bardzo dobrze.Oczywiscie nie ustrzegli się błędów w obronie Anglicy ale strzelili aż 6 goli i nie musieli się martwić o końcowy wynik.USA natomiast zremisowali z Walia.Amerykanie byli lepsi w pierwszej połowie w sumie ale w drugiej połowie to Walia lepiej grała .Mecz się skończył wynikiem 1:1.Dzis liczę że Anglicy potwierdza bardzo dobra dyspozycje z pierwszego meczu i wygrają ten mecz i strzela kilka goli.Tu sami Anglicy mogą ta linie pokryć.Kurs 1,93 jak dla mnie bardzo dobry.Anglicy też mogą gola stracić gola .Z Iranem dwa gole stracili .Mają momenty zawahania w grze w obronie co ostatnio im się zdarza często i tu USA może wbić gola i to ułatwi pokrycie tej linii.Z fartem.