Typ: Over over 1 ht

Kurs: 1.95

Partner: lvbet

grezki93

Dziś moim pierwszym typem, który postawię to finał Ligi konferencji Europy. Mecz zacznie się o godzinie 21:00 czasu polskiego w Tiranie. Typ jaki dziś stawiam w tym meczu to over 1 gola w 1 połowie. Pojedynek dwóch zespołów, które w ciężkich bojach awansowali do samego finału. W finale spotkają się As Roma z ligi włoskiej oraz Feyernod Roterthdam z ligi holenderskiej. Oba zespóły lubią grać ofensywną piłkę dlatego uważam, że dzis powinno paść dużo bramek. As Roma moim zdaniem jest w tym spotkaniu faworytem. W swojej drabince pokonali takie zespoły jak - Bodo/Glimt, Leicester, natomiast Feyenoord ograł Slavie Prague i Marsylię. Roman na ostanie 5 meczy w 4 spotkaniach padła minimum 1 bramka do przerwy. Zespół z Ligii holenderskiej Feyenoord jest zespołem ze słabą obroną na ostanie 5 meczy w 3 meczach padła minimum jedna bramka. Dzisiejszy mecz jest to pierwszy finał w historii dlatego uważam, ze trener as Romy- Mourinho na pewno będzie chciał sięgnąć dziś po ten tytuł i wystawi pierwszy garnitur na mecz o 21. Tytuł powinni dziś zapewnić takie nazwiska jak Abraham, Zalewski,Pelegrinii,Spinazola. W feyenordzie dziś nie zagra dwóch podstawowych zawodników - Basset oraz Troost na pewno im nie ułatwi dziś pracy. Liczę, że dziś ten typ siądzie jak w masło. Pozdrawiam