Typ: gol w 85:00 minucie lub później

Kurs: 3.45

LUCAXX95

76 x typer dnia, 15 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Austriacy są mocno niespełnieni, po tym jak nie wywalczyli awansu na najbardziej prestiżową imprezę świata (Mistrzostwa Świata) i także prezentowali się po prostu w słabym stylu w większości spotkań eliminacyjnych) - nie mówiąc już o fatalnej Lidze Narodów, która mogła być swoistą próbą wymazania złego wrażenia. Po przeciwnej stronie barykady jest Azerbejdżan, który poczynił ogromny progres na przestrzeni ostatnich lat, co najbardziej oddaje seria aż 5 zwycięstw w ostatnich 5 meczach na różnych frontach. Najsmaczniejsze z pewnością jest zwycięstwo z Macedonią aż 3 - 1, czy ze Słowacją 2 - 1, poza tym warto odnotwać wygrane z rywalami o podobnym potencjale jak Kazachstan, Mołdawia czy Białoruś. W tym meczu spodziewam się większej inicjatywy po stronie Austrii, która z pewnością ma coś do udowodnienia, a potencjalne straty punktowe z takim rywalem jak Azerowie mogą okazać się dramatyczne w skutkach, tym bardziej że w grupie są jeszcze Szwedzi i Belgowie, wiec można szacować, że pierwsze miejsce w grupie jest raczej dla Belgów, natomiast o drugie powalczyć powinny reprezentacje Szwedów i wlaśnie Austriaków. Sam typ to jednak kombinacja czasowa, a mianowicie gol obojętnie jakiej drużyny po 85 minucie lub równo w tym czasie. Kurs jest naprawdę ciekawy, a mecz zapowiada sie na ofensywny, co daje realne szanse.