Typ: Gruzja strzeli gola w 1 połowie

Kurs: 4.1

Partner: lvbet

TajemniczyGosc

Kolejne emocjonujące spotkanie eliminacji Euro 2024 jest już na horyzoncie, a 8 września o godzinie 18:00 będziemy świadkami rywalizacji pomiędzy Gruzją a Hiszpanią. To starcie obiecuje wiele emocji i niepewności, zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie wyniki obu drużyn. Ostatnie mecze Gruzji pozostawiają wiele do rozważenia. Pomimo przegranej 2:0 z Szkocją, potem Gruzini udowodnili swoją siłę, wygrywając z Cyprem 1:2 i remisując z Norwegią 1:1. To pokazuje, że drużyna jest zdolna do zdobywania bramek i stawiania oporu nawet silnym przeciwnikom. Z drugiej strony, Hiszpania, choć odniosła zwycięstwo nad Włochami 2:1, doznała klęski ze Szkocją 2:0. To zespół, który pragnie odzyskać swoją dominację i pewność siebie w eliminacjach do Euro 2024. Typ analizy zakłada, że Gruzja strzeli gola w pierwszej połowie. Patrząc na ostatnie wyniki i historię bezpośrednich spotkań, wydaje się to być realną perspektywą. Gruzja ma w swoim składzie zawodników o umiejętnościach ofensywnych, którzy potrafią być groźni dla rywali. Ostatnie bezpośrednie mecze między Gruzją a Hiszpanią pokazują, że Gruzini potrafią zdobywać bramki przeciwko silnym rywalom. Wynik 1:2 na korzyść Hiszpanii w 2021 roku jest przykładem, że Gruzja potrafi być konkurencyjna w starciach z Hiszpanią. Myślę że Kvitcha jakoś wykreuje sobie sytuacje dla swoich kolegów i zdobędą gola w 1 połowie tego spotkania !