Typ: Podwójna szansa remis do przerwy lub na koniec meczu

Kurs: 1.61

Kzyyy

106 x typer dnia, 32 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam, Czas na mój ostatni typ na dzisiaj. Tym razem znowu piłka nożna i mecz chorwackiego Osijek z polską Pogonią Szczecin. Ja w tym meczu zdecydowałem się zagrać na podwójna szanse 0-0. Założenie tego zakładu opiera się na tym, że pierwsza połowa bądź koniec meczu musi skończyć się remisem. Zakład na to zdarzenie jest dostępny na Fortunie po kursie 1.61. A teraz przejdźmy do analizy. Pierwsze spotkanie w Szczecinie zakończyło się wynikiem 0:0. Obie ekipy miały jakieś tam szanse, ale ostatecznie to Pogoń wypadła trochę lepiej. W tym spotkaniu także nie spodziewam się wielu goli. Bardzo prawdopodobny jest remis i dogrywka, ale ja gram bezpieczniej na remis w połowie lub na koniec meczu. Spodziewam się, że na samym początku obie drużyny będą się raczej badać i czekać na dobre okazję bramkowe. Ważny będzie początek tego spotkania, a więc żadna z ekip nie będzie chciała łatwo stracić bramki. Zastanawiałem się także nad underem, ale kurs jest bardzo podobny, a ten zakład wydaje mi się trochę bezpieczniejszy. Liczę, że nie będzie tutaj niespodzianki i raczej otrzymamy dość nudne i zachowawcze z obu stron spotkanie w Chorwacji. Mecz rozpocznie się o godzinie 21, a śledzić je będzie można oczywiście w TVP Sport. Powodzenia dla wszystkich!!!