Typ: Wynik 1 połowa: 2-0 dla PSG

Kurs: 6.85

Partner: lvbet

TajemniczyGosc

PSG słaby początek ma za sobą i teraz zamierza kontynuować serię zwycięstw w rozgrywkach Ligue 1. Czy mistrz Francji gładko poradzi sobie z drużyną Nice, w której to między słupkami zagra Marcin Bułka? W ostatnich meczach PSG nie miało większego problemu z pokonaniem Nice. Starcie rozegrane w kwietniu tego roku zakończyło się zwycięstwem 2:1 na korzyść Paryżan. Jeszcze wcześniej mistrz Francji wygrał 2:1. Nice w ostatnich latach potrafiło postawić się wyżej notowanemu rywalowi, ale były to co najwyżej remisy. Zespół OGC Nice po raz ostatni wygrał z PSG w 2017 roku. W bilansie historycznym znacznie lepiej wypada PSG, które na 37 rozegranych meczów wygrało 17 razy. Nice było lepsze w 12 potyczkach, natomiast 7 spotkań zakończyło się remisem. Bilans. 37 meczów. 18 wygranych PSG, 12 zwycięstw Nice i 7 remisów. Wystarczy spojrzeć na ostatni mecz przeciwko Olympique Lyon, gdzie już w 4. minucie Paryżanie objęli prowadzenie, a ostatecznie pierwsza część meczu zakończyła się zawrotnym wynikiem 4:0. Faktem jest jednak, że Nice w tym sezonie jeszcze nie przegrało, ale 3 z 4 meczów zakończyło się remisem. Niemniej jednak, za Paryżanami można znaleźć znacznie więcej argumentów, które wskazują, że to właśnie oni zdobędą w tym spotkaniu trzy oczka. Uważam że po pierwszej połowie będzie już 2-0 dla PSG