Typ: Twente wygra dowolną połowę

Kurs: 1.51

LUCAXX95

76 x typer dnia, 15 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Pierwsze spotkanie z dwumeczu walki o udział w przyszłorocznej Lidze Konferencji. Sparta Rotterdam podejmie u siebie Twente. Obie ekipy mają za sobą udane poprzednie konfrontacje play-off. Sparta Rotterdam nieoczekiwanie wyeliminowała faworyzowany Utrecht, po tym jak wygrała pierwszy mecz, a następnie przegrała rewanż, ale okazała się konkretniejsza w konkursie rzutów karnych. Twente zaś bez większych kłopotów rozprawiło się z Heerenveen - wygrywając oba mecze, najpierw 2 - 1 na wyjeździe, a następnie 4 - 0 przed własną publicznością. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ten dwumecz może być bliźniaczo podobny do ostatniego dwumeczu Twente przeciwko Heerenveen. Sparta Rotterdam udowodniła, że nie można jej lekceważyć, natomiast może też mówić o ogromnym szczęściu, bo Utrecht był wyjątkowo nieskuteczny - szczególnie w pierwszej konfrontacji. Twente jest zespołem zdecydowanie bardziej zdyscyplinowanym i będącym w bardzo dobrej formie praktycznie od marca. Ostatnia rywalizacja tych drużyn zakończyła się pokazem sił strzeleckich i remisem 3 - 3 po golu Sparty w doliczonym czasie. Myślę jednak, że tym razem Twente udokumentuje swoją przewagę i wypracuje zaliczkę już w pierwszej rywalizacji. Kursy na gości cały czas spadają. Sam typ zakłada jednak nieco prostsze rozwiązanie, bowiem wygraną dowolnej połowy przez gości, co uwzględnia zarówno pierwszą, jak i drugą połowę. Dla fanów większych kursów Twente / over 1.5 goli