Typ: X2

Kurs: 1.54

LUCAXX95

76 x typer dnia, 15 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Utrecht zaliczył falstart w play-offach o udział w przyszłorocznej Lidze Konferencji Europy. W pierwszym meczu przed własną publicznością przegrał 1 - 2, mimo że już od pierwszych minut dominował i był bliski zdobycia szybkiej bramki. Kluczowa dla losów rywalizacji okazała się być pierwsza połowa, a konkretnie 29 i potem 39 minuta, w której Sparta zdobyła swoje dwie bramki. W drugiej połowie grała już tylko jedna ekipa - Utrecht, ale zdołala tylko zdobyć gola, który ułatwia sprawą potencjalnej remontady na stadionie rywala. Nie ma tutaj mocy bramek na wyjeździe, tak więc wygrana 1-0 czy 4-3 ze strony gości dałoby nam dogrywkę. Myślę że Utrecht nie odpuści tego meczu, bowiem już kilka dni wcześniej zagrał dość intensywnie, tyle że fatalnie w formacji defensywnej. Utrecht dysponuje większym potencjałem kadrowym i doświadczeniem na arenie europejskiej. Z perspektywy Eredivisie lepiej byłoby widzieć wlaśnie taką ekipą w potencjalnej Lidze konferencji Europy niż niżej notowaną Spartę. Utrecht musi wygrac, by marzyć o odwróceniu losów dwumeczu i właśnie na taki scenariusz nastawiam się w jutrzejszej konfrontacji. Sam typ będzie jednak dużo bezpieczniejszy kosztem kursu, bo X2, czyli remis lub zwycięstwo gości. Przedmeczowe kursy w stronę Utrechtu cały czas spadają i trudno mi sobie wyobrazić, by ponownie przegrali z tym rywalem.