Typ: Zwycięzca 1 połowa: Shamrock Rovers

Kurs: 2.46

Partner: STS

miroooo

51 x typer dnia, 25 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam. Na czwartek mam typ z piłki nożnej, z rozgrywek: IRLANDIA: PREMIER DIVISION - KOLEJKA 24. Na godzinę 20.45 wyznaczono początek meczu takich drużyn jak: Shelbourne - Shamrock Rovers. Ostatnie mecze obie drużyny miały zupełnie inne. Shelbourne wygrali u siebie z Bohemians w ramach IRLANDIA: FAI CUP - ĆWIERĆFINAŁ aż 3 : 0 zaś Shamrock Rovers przegrali z Derry City 3 - 1 po dogrywce w ramach IRLANDIA: FAI CUP - ĆWIERĆFINAŁ, z tym że trzeba dodać że Shamrock Rovers grali w oslabieniu od pierwszje połowy w tamtym meczu. Do tej pory w meczach bezpośrednich pomiędzy Shelbourne - Shamrock Rovers Ci drudzy ogrywali tych pierwszych. W 5 ostatnich bezpośrednich meczach 4 razy wygrywali a tylko 1 raz był bezbramkowy remis. Dlatego mój wzrok w tym meczu idzie w stronę gości. Stawiam w tym meczu na 1 połowa: Shamrock Rovers co u bukmachera STS jest obecnie po kursie 2.46. Moim zdaniem goście przycisną tu w pierwszej połowie i będą dzięki temu prowadzić. Gospodarze w ostatnim meczu ograli u siebie Bohemians 3 : 0 stąd mogą poczuć się zbyt pewni siebie, co niekoniecznie im dobrze zrobi w tym meczu. A goście powinni być podrażnieni po ostatnich porażkach stąd też powinno to przynieść ich prowadzenie już w pierwszej połowie tego meczu.