Data wydarzenia: 03.08.2022 - 12:30

Typ: Zwycięzca 1

Kurs: 2.2

jarecczak

Mecz 24 kolejki 1 ligi koreańskiej. Zmierzą się w nim, 9 zespół tabeli Daegu z 11, przedostatnim, Suwon Samsung Bluewings. Obydwie drużyny prezentują obecnie bardzo kiepską formę i słabo punktują. Drużyna FC, która cały czas ma realne szanse załapania się do grupy mistrzowskiej, gdyż traci tylko 3 punkty do Seulu, w ostatnich 5 spotkaniach 4 razy zremisowała i raz przegrała. Dwa z tych remisów to pojedynki z inną drużyną z Suwonu, klubem FC, obecnie 7 w tabeli. Dzisiejsi rywale zmierzyli się ze sobą w Suwonie 6 lipca i w meczu tym padł remis 1-1. W tym meczu Suwon Samsung Bluewings był zmuszony grać w 10 już od 28 minuty, gdy za drugą żółtą kartkę wyleciał z boiska Jeon Ho-Iin. Daegu prawie natychmiast udokumentowało zdobytą przewagę po strzale Jo Iin-Wo w 30 minucie i wydawało się, że droga do zwycięstwa jest dla nich otwarta. Fakt, mieli przewagę, ale gospodarze groźnie kontratakowali i w 68 minucie wyrównał Oh Hyun-Gyu. Niewątpliwie w tym meczu Daegu zawiodło i sądzę, że dzisiaj będzie usilnie starało się naprawić nadwątloną reputację. Bilans u siebie ma niezły 5-4-2, podczas gdy zespół Suwon Samsung Bluewings na wyjazdach nie wygrał jeszcze meczu, 4 remisując i doznając 7 porażek. Mój typ: 1