Typ: Zwycięzca Hannover 96 wygra

Kurs: 1.63

Zbyszek1965

82 x typer dnia, 16 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam w czwartek i zapraszam na zaległe spotkanie w 2 Bundeslidze Niemiec pomiedzy zespołami Hannover 96 (10) - Wurzburger Kickers (18). Hannover będzie miał niezłą szansę na zakończenie ponurej passy pięciu meczów bez zwycięstwa w czwartkowe popołudnie, kiedy to zawodnicy Wurzburger Kickers odwiedzą HDI-Arena. Hannover zagrał swietną drugą połowe w ostatnim meczu, kiedy przegrywajac 0-3 w starciu z zajmującym drugie miejsce Hamburgerem SV. Strzelili trzy gole w drugiej połowie, i zapewnili sobie punkt i znacznie poprawili nastrój przed ośmioma ostatnimi meczami sezonu. Co prawda maja tylko iluzoryczne szanse na właczenie sie do walki o awas, gdyż ich strata jest znaczna ale pamietajmy że mają o dwa mecze mniej rozegrane od ligowej czołówki. Goście w zasadzie rezygnowali z walki o ocalenie statusu 2-go ligowca. Są na samym dnie tabeli Bundesligi, a między nimi a bezpieczną strefą dzieli ich aż dziesięć punktów. Podopieczni Ralfa Santellego zdobyli tylko jeden punkt w ostatnich czterech ligowych występach. Prawdopodobnie przegapili ostatnią okazję, aby dogonić resztę ligi w niedzielę, przegrywając 1-0 na wyjeździe z przedostatnim Sandhausen. Wurzburger Kickers grają strasznie na wyjazdach. Przegrali 12 z 13 ligowych spotkań w tym sezonie. Mają najgorszy defensywny rekord w rozgrywkach, tracąc 53 gole w 26 rozegranych spotkaniach. Jak dla mnie gospodarze powinni wygrać komfortowo tutaj.