Kurs: 1.72

Partner: lvbet

pacixon

13 x typer dnia, 10 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Dnia 14 marca 2021 roku o godzinie 15:30 odbędzie się mecz piłki nożnej, ligi niemieckiej, 25 kolejki Bundesligi, w którym zmierzą się drużyny RB Lipsk z drużyną Eintracht Frankfurt, w którym obstawiam Remis (RB Lipsk wygra zwrot), taki zakład oferuje nam bukmacher Lvbet, a kurs wynosi 1.72. Drużyna gospodarzy RB Lipsk w tabeli ligowej zajmuje 2 miejsce, wygrali szesnaście spotkań, zremisowali pięć spotkań i przegrali trzy spotkania, trafili czterdzieści sześć bramek i stracili dwadzieścia bramek, gromadząc na swoim koncie 53 punkty. Drużyna gości Eintracht Frankfurt w tabeli ligowej zajmuje 4 miejsce, wygrali jedenaście spotkań, zremisowali dziesięć spotkań i przegrali trzy spotkania, trafili czterdzieści siedem bramek i stracili trzydzieści trzy bramki, gromadząc na swoim koncie 43 punkty. Faworytem do wygrania meczu jest drużyna gospodarzy, która walczy o zdobycie Mistrzostwa Niemiec, utrzymując dystans do 1 w tabeli Bayernu Monachium na 2 punkty. Drużyna gości to zaskoczenie tegorocznego sezonu, którzy są bardzo groźni i ciężko może być ich teraz ograć. W pierwszym meczu obu drużyn padł wynik 1:1 na stadionie Eintrachtu Frankfurt, gospodarze wyszli na prowadzenie w 43 minucie, ale goście odpowiedzieli bramką w 57 minucie. Mecz obu drużyn powinien być zacięty i gospodarze mimo bycia faworytem nie będą mieli wcale łatwej przeprawy.