Typ: Over 1 połowa - dokładna ilośc bramek 2lub 3

Kurs: 2.1

Partner: lvbet

grezki93

Dziś moim pierwszym typem, który postawię to mecz 5 kolejki Bundesligi. Mecz zacznie się o godzinie 15:30 czasu polskiego w Berlinie. Typ jaki dziś stawiam w tym meczu to dokładna ilość goli w 1 połowie - minimum 2-3 bramki. Pojedynek dwóch zespołów, które walczą o rózne cele Bayern Monachium jak dobrze wiemy zagra dzis na pewno o 3 pkt. Oba zespóły lubią grać ofensywną piłkę dlatego uważam, że dzis powinno paść dużo bramek. Bayern M moim zdaniem jest w tym spotkaniu faworytem.Strzelają bardzo dużo bramek obecnie maja ich na koncie 16 strzelonych i 2 stracone, natomiast Union Berlin strzelił 11 goli i 3 bramki stracili. Bayern na ostanie 5 meczy w 4 spotkaniach padła minimum 1 bramka do przerwy. Gospodarze zaczęli dobrze sezon obecnie są na 3 miejscu z dorobkiem 10 pkt tyle co Bayern. Dzisiejszy mecz w przypadku zwycięstwa, któregoś z zespołu awansuje go na fotel lidera Bundesligi. Dziś ofensywa Bayernu powinna pokazać swoją moc - Mane, Sane, Gnabry, Muller powinni dziś pokazać kawałek dobrego futbolu.Między tymi zespołami dużo pada bramek - 4, 7, 3, 2. Od dziś zaczynamy kroić buka. Berlin natomiast powinien dziś zagrać defensywnie . Liczę, że dziś ten typ siądzie jak w masło. Pozdrawiam