Typ: Zwycięzca Widzew Łódź

Kurs: 3

Partner: Betclic

barket3002

Cześć i witam typerów :) Moim dzisiejszym typem jest to zwycięstwo Widzewu. Ostatnie mecze ŁKSu pokazują jak bardzo plątają się między własnymi nogami i nie potrafią się dobrze złożyć jako drużyna, co na pewno z wielką chęcią będą chcieli wykorzystać piłkarze Widzewa, którzy dążą do awansu z I ligi o którym bardzo marzą. Moja wizja jestt prosta- Od 1 minuty pierwszej połowy Widzew będzie dominował piłkarzy ŁKSu, do pierwszej połowy powinno być już z łatwością 2:0, więc druga połowa to powinna być czysta formalność. Nie widzę żadnej szansy dla ŁKSu- patrząc na ich ostatnie pięć meczy gdzie tylko jeden wygrali i to z golem w 95 minucie, nie widzę tu po prostu szans. Jednakże z drugiej strony monety Widzew przegrał tylko raz. Kursy na Widzew i ŁKS bardzo mnie zaskakują- gdyż na Widzew jest o wiele większy niz na ŁKS. Jednak na dobrego faworyta i z fajnym kursem nikt nie pogardzi :) Head to Head (H2H) drużyn kończył się przeważnie remisem, ale po ostatnich meczach i formie Widzewa widzę dzisiejsze zwycięstwo gości. Liczę na wymarzony awans Widzewa do wyższej ligi którą jest ekstraklasa i tam pokażą również na co stać chłopaków z Łodzi. To tyle z mojej strony miłego dnia wszystkim.