Typ: Podwójna szansa (1 połowa lub mecz): 1 - 1

Kurs: 2.13

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dobry wieczór. Na niedzielę spróbuję jeszcze wytypować mecz z polskiej piłki nożnej z rozgrywek Ekstraklasy w ramach to których o godzinie 12:30 rozpocznie się mecz pomiędzy stalą Mielec a Zagłębiem Lubin. Będzie to mecz ostatniej 16 drużyny tabeli z drużyną ulokowaną na 9 miejscu. Drużyna gości ma uzbierane do tej pory 32 punkty zaś drużyna gospodarzy tych punktów ma na koncie 20. Do przedostatniego miejsca drużynie gospodarzy brakuje jeden punkt zaś do trzeciego od końca miejsca brakuje im trzech punktów. Należy jednak wziąć pod uwagę to że mają dwa mecze mniej rozegrane niż przedostatnia drużyna Podbeskidzia zaś mają jedyn mecz mniej rozegrany od trzeciej drużyny od końca którą jest ekipa Cracovii. W ostatnim meczu Stal Mielec zremisowała 0-0 na wyjeździe z Wartą Poznań. Jeżeli chodzi o ostatni mecz Zagłębia Lubin to grali oni u siebie w przedostatnim w tabeli Podbeskidziem i przegrywali po pierwszej połowie jednak w drugiej połowie strzelili dwie bramki - drugą w doliczonym czasie gry dzięki temu wygrali w tym przeciwnikiem 2 - 1. Jednak ostatnie mecze Zagłębie Lubin nie gra najlepiej. Jeżeli chodzi o wyjazdy to dwa ostatnie wyjazdy przegrali i uważam że w też mogą mieć problemy. W Stali Mielec zmienił się właśnie trener dlatego też uważam że zawodnicy Stali zmobilizują się na tyle że ten mecz będą prowadzić albo po pierwszej połowie albo wygrają cały mecz. Kurs na to jest całkiem niezły i polecam go jako taki który powinien wejść. Dziękuję za przeczytanie tekstu i do kolejnej analizy meczowej. Pozdrawiam