Kurs: 1.59

Partner: STS

Ksysiek98

65 x typer dnia, 10 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Niestety propozycja na Ponitkę będzie anulowana, bo nie zagra w tym meczu. Stąd propozycja na mecz PKO BP Ekstraklasy. Warta Poznań zagra u siebie z Radomiakiem Radom na zakończenie 22 kolejki. Mecz nie bez znaczenia, bo przewaga obu klubów nad strefą spadkową jest nieduża i warto byłoby zdobyć dzisiaj komplet punktów. W lepszej sytuacji jest Warta, która na wiosnę już zdobyła punkty. Potrafiła u siebie pokonać choćby Raków 2:1, a dodatkowo zremisowali na wyjeździe z Ruchem Chorzów. O takim dorobku na pewno marzy Radomiak, który póki co przeżywa dramat. W obu meczach gracze tego klubu dostawali czerwoną kartkę. Nie dość, że nie zdobyli ani jednego punktu, to poza tym nie strzelili ani jednego gola, a stracili ich łącznie aż 10 w meczach z Cracovią i Pogonią Szczecin. Chęć rehabilitacji jest duża. Ja liczę na gola w 1 połowie. Warta u siebie zdobyła aż 7 z 8 goli w 1 połowie. Dodatkowo aż 9 z 12 straciła w pierwszych 45 minutach. W przypadku Radomiaka to 9 goli zdobytych z 12 w meczach wyjazdowych. To statystka, która dobitnie pokazuje, jak dużo dzieje się w meczach tych klubów w początkowej fazie meczu. Jesienią w Radomiu do przerwy padły aż 3 gole. Teraz wystarczy 1.