Kurs: 2.34

Partner: Betclic

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dobry wieczór. Na poniedziałek dodam typ z polskich rozgrywek piłki nożnej i z zaplanowanego na 18:00 meczu pomiędzy Wisłą Kraków a Górnikiem Łęczna. Jeżeli chodzi o miejsce w tabeli tych drużyn to gospodarze zajmują 15 miejsce i mają na koncie 21 punktów. Są tuż nad kreską czyli tuż nad strefą spadkową. Jeżeli chodzi o gości to zajmują oni 16 miejsce w tabeli czyli zajmują pierwsze miejsce spadkowe i na koncie mają 20 punktów. Bilans bramek tych drużyn jest bardzo podobny z tym że goście mają o 5 bramek więcej straconych. Jeżeli chodzi o ostatni mecz tych drużyn to ani jedna ani druga drużyna nie zachwyca. Jednak patrząc na trzy ostatnie mecze tych drużyn to goście trochę lepiej w nich wypadły dlatego że od tych trzech meczy goście remisują zaś gospodarze od trzech ostatnich meczy przegrywają. W związku z tym w drużynie gospodarzy nastąpiła ostatnio zmiana trenera i od tego właśnie meczu drużynę tą poprowadzi nowy trener, a były trener reprezentacji Polski. Moim zdaniem dzięki też temu zawodnicy postarają się już w pierwszej połowie tego meczu prowadzić. Każdy z zawodników Wisły powinien chcieć pokazać się z jak najlepszej perspektywy i moim zdaniem w pierwszej połowie doprowadzi to do wygrywania przez nich. Kurs na to w Betclic to 2.34. Pozdrawiam