Typ: 1-60 min drużyna 1 suma powyżej 1.0

Kurs: 2

Partner: lvbet

ElAlma

35 x typer dnia, 76 x typer tygodnia, 12 x typer miesiąca

4 kolejka piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy, na Stadionie Kazimierza Górskiego Wisła Płock zagra z Miedzią Legnica. Stawiam w tym spotkaniu na powyżej 1 bramkę dla gospodarzy do 60 minuty. Wisła Płock jest obecnie niespodziewanym liderem ligi z bilansem 3-0-0 i 9 punktami na koncie. Gospodarze mogą się pochwalić nie tylko kompletem punktów, ale też świetnym bilansem bramkowym 10:1. Zespół z Płocka jest zdecydowanym faworytem meczu z Miedzią. Goście to na ten moment 16 zespół PKO BP Ekstraklasy z bilansem 0-1-1 i 1 punktem na koncie. Beniaminek wciąż czeka na premierową wygraną po powrocie na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Polsce. Mecz w Płocku na pewno nie będzie łatwą przeprawą dla gości z Legnicy. Wisła pokazała już nie raz w tym sezonie siłę w ofensywie i na pewno zatrzymanie takich graczy jak Davo czy Wolski będzie sporym wyzwaniem dla defensywy Miedzi. Moim zdaniem gospodarze spokojnie będą w stanie zdobyć minimum 1 bramkę do 60 minuty tego spotkania. Ciekawą opcją jest też zakład na powyżej 1 gola dla Wisły do 75 minuty po kursie 1.5 czy też na inne overy dla płockiej ekipy. Oczywiście zawsze warto mieć na uwadze, że to Ekstraklasa, ale liczę tutaj na potwierdzenie dobrej formy ze strony gospodarzy - w rozegranych do tej pory spotkaniach potrafili zagrać skutecznie i oby tak było też w tym meczu.